NOTEBOOK DESTEK

ETA / Mikro Muhasebe Programları Danışmanlık deneyimimizle sadece sorunlarınıza çözüm üreten değil aynı zamanda yol gösterici bir firma olarak iş ortaklarımızın gücüne güç katmaktayız. Firmamız, İstanbul genelinde başta Mikro Kurumsal Kaynak Planlaması olmak üzere tüm Mikro Paket programlarının satışını ve desteğini sağlamaktadır. İşletmelerin ihtiyaçlarını yerinde gözlemlerle tespit eder. Geleceğe yönelik isabetli kararlar alabilmesi için doğru analiz sonuçlarını en hızlı ve güvenli şekilde özel çözümlerimizle firmalara sunmaktayız.

Bilgisayar servisi hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal veya yazılımsal sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde veya firmamızda tamiri, yenilenmesi gibi işlemleri kapsamaktadır. İzmir bölgesinin neresinde olursanız olun, Markalı – markasız bilgisayarların, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza kalıcı çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Her saat gelişmekte ve değişmekte olan teknolojiye ayak uydurmakta zorlanmanız olağan. Biz Komple olarak siz değerli müşterilerimize bilgisayar arızaları, yazılımsal sorunlar ve bilgisayar hakkında aklınıza takılan birçok konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Son günlerde servisimize gelen yoğun şikayetlerden biri de  virüs bulaşma problemi; internet ortamından, bilgisayarınıza taktığınız harici bir veri depolama cihazından bilgisayarınıza bulaşabilecek olan virüs adı altındaki zararlı yazılımlardan korunmak istiyorsanız Komple  Bilgisayar Servisi’ni arayarak lisanslı virüs programı talebinde bulunabilirsiniz.