KURUMSAL TEKNİK SERVİS

Yerinde Teknik Servis
 
Servis tarafından performans ile güvenliği arttırmak ve kaynak kullanımında verimliliği yakalayıp geliştirerek denetimi sağlamak üzere firmanızda detaylı bir teknik analiz yapılır. Aynı zamanda bilişim altyapınızın şeması çıkarılır, tüm ihtiyaçları ve eksikleri belirlenerek donanım, network, yazılım ve güvenlikle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı içeren analiz raporunuz hazırlanır.
 
Periyodik Bakımlar, Acil Çağrılar
 
Yerinde hizmet, periyodik bakım ve acil çağrı olmak üzere 2 şekilde verilmektedir. Periyodik bakımlar ve acil durumlarda teknik servisimiz sorunlara yerinde müdahale edecek ve sorununuzu en kısa zamanda çözecektir. Yerinde destek kapsamında anlaşmaya göre periyodik olarak tüm sistemlerinizin genel bakımı yapılacaktır.
 
 
 
 
 
Uzaktan Teknik Destek
 
Uzaktan destek,  müşterilerimizin oluşan sorunlarına daha hızlı müdahale edebilmesi ve çözüm bulabilmesi için deneyimli personelimizin ofisinize uzaktan erişerek problemlerinizi dakikalarla ölçülebilecek sürelerde çözülebilmesini sağlar.
 
Detaylı Raporlama
 
Firmanızda yapılan bütün işlemler hakkında size aylık raporlar yollanır. Tavsiyelerde bulunularak, raporların ışığında gerekli önlemler alınacaktır.
 
Danışmanlık
 
Firmanızı teknolojideki sizi ilgilendirebilecek yeni gelişmelerden, sizin için yararlı olabilecek kampanyalardan sürekli haberdar eder ve daha verimli ve güvenli çalışması için size tavsiyelerde bulunur. IT alanındaki projelerinizde proje yöneticiliği yapar.